Celoroční hra

Celoroční projekt ŠD
V letošním roce se družinové děti mohou těšit na celoroční program TAJEMSTVÍ STROMŮ. Na rok se proměníme ve stromové badatele. Najdeme si strom, který budeme pozorovat a zkoumat, nakreslíme jeho polohu do mapy, kreslit budeme i jeho části, zkoumat budeme velikost i barvu listů, budeme odlévat, tvořit otisky, lisovat, ochutnávat, čichat, přenášet, pokusničit.....
Plánujeme poučnou přednášku na téma "Obnovme lesy" s aktivistou panem Mgr. Liborem Moravcem.
V současnosti vzhledem k opatřením a krásnému počasí se snažíme s dětmi trávit většinu času venku na školním hřišti, kde probíhají seznamovací hry, abychom se lépe poznali.

Volnočasové aktivity

Naše paní vychovatelky vytvořily několik nápadů na zajímavé aktivity. Typy naleznete níže. Po kliknutí se daný dokument stáhne nebo jen zobrazí.